← Wszystkie blogi

Malarstwo na zamówienie dostosowane do wnętrza i potrzeb klienta.

31st October 2021, Obraz na zamówienie

Od początków istnienia malarstwa jest ono synonimem dobrego smaku i luksusu. To nie zmienia się od stuleci, bo chociaż pod względem kosztów obrazy są dzisiaj ogólnodostępne, tylko część z nas odczuwa potrzebę ich posiadania. A przecież wszyscy powinniśmy na co dzień obcować z pięknem. Dlaczego sobie tego odmawiać?

obrazy ręcznie malowane

Poznaj możliwości

 

Chcąc ozdobić pomieszczenie, w którym spędzamy dużo czasu, możemy sięgnąć po reprodukcję jednego ze znanych dzieł. Jednak znacznie ciekawszym pomysłem jest zamówienie obrazu, który będzie odpowiadał naszym indywidualnym upodobaniom. W ostatnich latach właśnie to ostatnie rozwiązanie stało się niezwykle popularne wśród osób ceniących piękno. Żeby znaleźć coś dla siebie, warto zapoznać się z twórczością artystów, którzy wystawiają swoje obrazy w Internecie. Oferty te zawierają dokładne fotografie dzieł, a także szczegółowe informacje dotyczące wymiarów, techniki wykonania i użytych materiałów. Taką galerię artystów posiada Evenflow Studio, otwartych na tworzenie niestandardowych obrazów zgodnie z wymogami wnętrz i pomysłem klienta.

obraz

 

 

W zgodzie ze sobą
obraz na zamówienie

Warto zamówić obraz pod swój własny gust i potrzeby. Wcześniej jednak określmy swoje oczekiwania. Czy ma on być elementem wystroju wnętrza, rodzinną pamiątką jakiegoś wydarzenia, a może prezentem dla kogoś nam drogiego? Oczekujemy pejzażu, portretu, aktu, abstrakcji, a może martwej natury? Jak wygląda pomieszczenie, w którym obraz ma wisieć? Inny obraz wybierzemy do sypialni, inny do pokoju dziecięcego, salonu czy nowoczesnego biura. Warto pokazać malarzowi kilka fotografii wnętrza – z pewnością ułatwi mu to pracę i spełnienie naszych wymagań.

 

Zapytaj artystę

custom-obrazy

Zastanówmy się także nad wielkością malowidła i doborem barw. Można także poprosić twórcę o poradę i wsparcie. Galeria sztuki Evenflow Studio chętnie wspiera klientów w sprecyzowaniu oczekiwań, by efekt końcowy ich zadowolił. Wspólnie rozwiązujemy także kwestię budżetu, dopasowując wymiary zamawianego dzieła, a także technikę wykonania – nie musi to być od razu duży obraz olejny, ale np. obrazek wykonany tuszem czy akwarela. Zapraszamy do zapoznania się z naszą dotychczasową ofertą – może razem wybierzemy coś pięknego, a może stworzymy coś bardzo waszego!

 

 

 

Zamówienie indywidualne na obrazy

 

-------------------------------------------------------

Tekst: Magdalena Sprenger

 

 

Powiązane blogi