Ekspertyza Evenflow

Pracujemy koncepcyjnie, stawiamy na oryginalność i dopasowanie projektów do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.
Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nieszablonowe działania. Napisz do nasz i przekonaj się, na co nas stać.

NASZE CECHY

NASZE CECHY

Talent, kreatywność, nieszablonowe podejście i otwartość – to dzięki temu tworzymy wyjątkowe projekty.

STRATEGIA

STRATEGIA

Od poznania potrzeb klienta do koncepcji i profesjonalnej realizacji – tak działamy. Pracujemy koncepcyjnie, łącząc wiedzę i doświadczenie z różnych dziedzin.

DESIGN

DESIGN

Chcemy pięknie opowiedzieć Twoją historię. Ważne jest dla nas, by projekt był oryginalny, a jednocześnie „uszyty na miarę”.

Zespół Evenflow

a3

Karolina Czerwińska

Dyrektor , Manager

O malowaniu obrazów i zostaniu artystką marzyła już w przedszkolu. Pasjonuje ją malarstwo klasyczne, słowiańskie wierzenia i mroki średniowiecza. Swoje prace najchętniej tworzy przy muzyce grunge i ciężkich metalowych rytmach. Prywatnie kochająca mama i partnerka, która wolny czas spędza w dobrym towarzystwie i próbując orientalnych potraw.

Read More

a2

Agnieszka Dyniakowska

Copywriter

Rysować nie potrafi, ale nie musi – w tej drużynie odpowiada za słowo pisane. Z wykształcenia pedagog, obecnie pracuje w marketingu. Wierzy w to, że dostajemy od świata tyle, ile sami mu dajemy. Docenia dobe książki, dobre filmy i inteligentne rozmowy. W wolnym czasie prowadzi blog agaidzieciaki.pl , wskakuje na rower albo do basenu.

Read More

a4

Pankaj Kumar

Grafik Kreatywny

Absolwent C.S.J.M. University w Kanpurze, który na świat patrzy wyłącznie z optymizmem w duszy i szerokim uśmiechem na twarzy. Jako creative graphic designer nie boi się nowych wyzwań, a w projekty wkłada nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale też i serce. Nieustannie rozwija się, zgłębia tajniki rysowania, wsłuchuje w melodyjne piosenki i ucieka na łono natury.

Read More

a1

Tomasz Gierczak

Fotograf

Fotografią pasjonował się od najmłodszych lat i samodzielnie zgłębiał jej tajniki. Na co dzień zajmuje się zatrzymywaniem w kadrze ludzi, świata przyrody i... pociągów. W wolnym czasie najchętniej przemierza świat na dwóch kółkach i wraz z żoną próbuje zapanować nad dwoma niesfornymi kotami.

Read More