← Wszystkie blogi

Aranżacje o niepowtarzalnym charakterze dopasowane do stylu Twojego wnętrza

5th October 2023, wystrój domu

Barwami dominującymi w nowoczesnych wnętrzach są głównie biele i szarości. Często występuje w nich także kamień, beton lub cegła. Surowy charakter jest elegancki, ale jednocześnie dość chłodny. Drewniane dodatkami mogą ocieplić ich wizerunek, powodując odczucia bardziej przytulnych.

Sprawdzone i klasyczne rozwiązania tworzą wnętrza stonowane i zachowawcze. Chcąc spersonalizować je i dopasować idealnie do potrzeb i gustu- warto sięgać odważnie po dekoracje.

Jeśli celem jest nadanie wnętrzu nietuzinkowego charakteru tworząc je jednocześnie wyjątkowym i niepowtarzalnym – naprzeciw oczekiwaniom stają obrazy i reprodukcje.

Wybierając artystę, którego dzieła najbardziej trafiają w estetykę, w kooperacji powstaje sztuka stworzona na miarę.

 

Karolina Czerwińska

karolina cazerwinska obrazy

Najchętniej maluje na płótnie farbami akrylowymi. Charakterystyczne dla niej są żywe i wyraziste barwy. Jej prace to głównie postaci kobiet, ale świetnie odnajduje się także w ciemnych, mrocznych klimatach. Poprzez obraz przekazuje historie, szczególnie opowiadające o ludzkiej naturze. Dzieła tej artystki będą pasowały do wnętrz nowoczesnych i loftowych. Przykuwająca uwagę kolorystyka doda mocnych doznań w odbiorze.

 

Dawid Orłowski

Jego prace cechuje ciepła kolorystyka, która idealnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrza. Maluje obrazy postaci oraz nietypowe portrety, które łączy z futurystycznymi plamami. W nietuzinkowy sposób przeplata realizm z malarstwem abstrakcyjnym. Inspirowany ludźmi i relacjami między nimi, przelewa na podobrazia swoje obserwacje farbami akrylowymi.

 

Daria Wiercioch

Jej styl to klasa i elegancja. Soczysta kolorystyka zarówno w abstrakcyjnych obrazach, jak i klasycznych dziełach zamkniętych w nowoczesnej formie. Maluje olejem na płótnie, a wyjątkowości swoim dziełom dodaje złotymi zdobieniami. Tworzy także na zamówienie po konsultacjach z klientem i architektem, po indywidualnym dopasowaniu pod względem tematyki, rozmiaru i barw. Uniwersalizm artystki sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

 

Justyna Lubas

Wałęcka Artystka, która odnajduje się w malarstwie, ale także bardziej wyszukanych i mniej spotykanych technikach. Jej projekty to często rysunki tuszem, bazujące na własnej technice. W przekazie swojej sztuki szczególną wagę przykłada do symboliki. Bliski jest jej styl secesyjny. Jej pracami można udekorować różnorodnie zaaranżowane domy.

 

Danuta Czyżyk

Wszechstronna artystka, której prace są bardzo różnorodne. Tworzy przestrzenne formy wielkoformatowe z tkanin, ale także dobrze czuje się w malarstwie olejnym i akrylowym. Jej dzieła mają abstrakcyjny charakter i wyrazistą kolorystykę. Autorka ilustracji, grafik i serii bardzo metaforycznych rysunków. Jej sztuka pasuje do klasycznych wnętrz oraz nowoczesnych aranżacji.

 

Agata Dorobek

Uniwersalny charakter prac cechuje się ciepłymi odcieniami barw malarstwa olejnego. Tworzy głównie obrazy i grafiki. Jej twórczość jest zróżnicowana pod kątem tematyki dzieł. W dorobku autorki możemy spotkać lekkie i delikatne grafiki przedstawiające motywy roślinne, nie stroni także od grafik przedstawiających ikony. Jej projekty sprawdzają się w każdego rodzaju wnętrzach.

 

Agnieszka Witkowska

Bliskie jest jej malarstwo akrylowe, ale tworzy także formy przestrzenne. Zgodnie z nietuzinkową wizją korzysta w swojej z sztuce z surowców wtórnych. Jej prace charakteryzuje abstrakcja i wysoce nowoczesny charakter.

 

Anzhla Tistyk

Twórczyni wszechstronna i zróżnicowana. Absolwenta Wydziału Ikonografii, najlepiej czuje się tworząc ikony. Maluje też postaci i pejzaże w mocnych, soczystych barwach. Dobrze czuje się w tematyce morskiej i marynistycznej. Jej prace pasują do nowoczesnych wnętrz oraz domów wykończonych w bardziej klasycznym stylu.

 

Paweł Napierała

Specjalista w malarstwie olejowym. Tworzy przestrzenne formy w dużym formacie, jak i miniatury. Jego miniatury powstałe na złocie i srebrze przedstawiają pejzaże, które są syntezą krajobrazu i stanowią małe dzieła sztuki.

 

Zofia Mickiewicz

Tworzy formy przestrzenne, płaskorzeźby oraz rzeźby. W swoich projektach wykorzystuje surowce wtórne, takie jak papier i gazety. Charakterystyczne dla jej twórczości są sylwetki kobiet i aniołów. Świetnie wpasują się w przestrzeń o neutralnym charakterze np. biura czy hotelu

 

Uniwersalizm sztuki wpasuje się w każdego rodzaju wnętrze, zarówno domowe aranżacje, jak i przestrzeń hoteli, restauracji czy spa. Odpowiedni dobór rozmiaru, rodzaju oraz formy nada indywidualnego charakteru pomieszczeniu i uczyni go unikatowym.

 

Tekst_Sonia Tomkowiak

Powiązane blogi